Bobyland Köpek Oteli ve Köpek Eğitim MerkeziTwitterFacebook
 
Haberler & Duyurular
Köpeklerin '5 yıldızlı' tatil keyfi ( ntvmsnbc )

Köpeklerin '5 yıldızlı' tatil keyfi

İzmir'de kurulan köpek oteli, sahipleri tatile çıkan köpeklere 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunuyor. Güzelbahçe'de 11 dönüm alan üzerine kurulu otelde, internet aracılığıyla köpekler, sahipleri tarafından 24 saat izlenebiliyor.        


ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 13:16 TSİ 02 Temmuz. 2010 Cuma

 İZMİR - Otel işletmecisi Bahadır Karabulut, tatile çıkmak isteyip köpekleri nedeniyle istedikleri yere gidemeyenler ya da sahipleri tatildeyken yeteri kadar ilgilenilemeyen köpekler için kurdukları köpek otelinde, 24 kulübe bulunduğunu belirtti.       

 Klimalı, ısı yalıtımlı kulübelerin küçük ya da büyük ırklar için 2 şekilde planladığını kaydeden Karabulut, aynı amaçlı pansiyon tarzındaki yerlere göre daha konforlu, lüks ortamlar oluşturduklarını söyledi. Karabulut, köpeklere 5 yıldızlı otel konforunda baktıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:        

  

''Köpeği teslim alırken, kendi evlerinde hissetmelerini sağlamak için sahibinden köpeğin yatağını, mamasını ve oyuncağını istiyoruz. Dezenfekte ettikten sonra eşyaları otele alıyoruz. Onlar için hazırladığımız günlük programlar var. Mamalarını verip, bir süre gezdirdikten sonra dinlendiriyoruz. Daha sonra onlarla oyun oynuyoruz. Öğle uykusundan sonra da hava durumuna göre havuza sokuyoruz. Havuz sonrası temizlendikten sonra streslerini almak için klasik müzik eşliğinde masaj yapıyoruz. Belli aralıklarla ruhsal ve fiziksel sağlık durumları da uzmanlarca kontrol ediliyor.''


        
SAHİPLERİ İNTERNETTEN İZLEYEBİLİYOR
Otelin Halkla İlişkiler Sorumlusu Gonca Yalçındağ da köpeklerini emanet eden hayvanseverlerin tatil sırasında köpeklerinden haberdar olması için kamera sistemi kurduklarını ifade ederek, isteyenlerin internet üzerinden canlı olarak köpeklerinin neler yaptığını izleyebildiğini söyledi.        

 

 

Ntvmsnbc

Tasarım & Uygulama : RF