Bobyland Köpek Oteli ve Köpek Eğitim MerkeziTwitterFacebook
 
Haberler & Duyurular
İnsan çatlatan köpek oteli... ( Anayurt Gazatesi haberi.)
İnsan çatlatan köpek oteli...
İnsan çatlatan köpek oteli...
 
İzmir’de kurulan köpek oteli, sahipleri tatile çıkan köpeklere 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunuyor.
03 Temmuz 2010 Cumartesi 

İZMİR - Görenlerin hayran olduğu köpek otelinin çatlatan konforu “vay zavallı insanlara “ dedirtiyor. KONFORA BAK KONFORA n Güzelbahçe’de 11 dönüm alan üzerine kurulu otelde, internet aracılığıyla köpekler, sahipleri tarafından 24 saat izlenebiliyor. 

Görenlerin hayran olduğu köpek otelinin çatlatan konforu “vay zavallı insanlara “ dedirtiyor. Güzelbahçe’de 11 dönüm alan üzerine kurulu otelde, internet aracılığıyla köpekler, sahipleri tarafından 24 saat izlenebiliyor. Otel işletmecisi Bahadır Karabulut, yaptığı açıklamada, tatile çıkmak isteyip köpekleri nedeniyle istedikleri yere gidemeyenler ya da sahipleri tatildeyken yeteri kadar ilgilenilemeyen köpekler için kurdukları köpek otelinde, 24 kulübe bulunduğunu belirtti.

Klimalı, ısı yalıtımlı kulübelerin küçük ya da büyük ırklar için 2 şekilde planladığını kaydeden Karabulut, aynı amaçlı pansiyon tarzındaki yerlere göre daha konforlu, lüks ortamlar oluşturduklarını söyledi. Karabulut, köpeklere 5 yıldızlı otel konforunda baktıklarını ifade ederek, şöyle konuştu: ‘’Köpeği teslim alırken, kendi evlerinde hissetmelerini sağlamak için sahibinden köpeğin yatağını, mamasını ve oyuncağını istiyoruz.

Dezenfekte ettikten sonra eşyaları otele alıyoruz. Onlar için hazırladığımız günlük programlar var. Mamalarını verip, bir süre gezdirdikten sonra dinlendiriyoruz. Daha sonra onlarla oyun oynuyoruz. Öğle uykusundan sonra da hava durumuna göre havuza sokuyoruz. Havuz sonrası temizlendikten sonra streslerini almak için klasik müzik eşliğinde masaj yapıyoruz. Belli aralıklarla ruhsal ve fiziksel sağlık durumları da uzmanlarca kontrol ediliyor.’’

 

ANAYURT GAZETESİ.

Tasarım & Uygulama : RF