Bobyland Köpek Oteli ve Köpek Eğitim MerkeziTwitterFacebook
 
Haberler & Duyurular
Köpeklerin 5 yıldızı keyfi! ( Milliyet Gazatesi )

Köpeklerin 5 yıldızlı keyfi!

İzmir’deki evcil köpeklere hizmet sunan ”köpek oteli”, sahipleri bayram tatiline çıkan sevimli dostlara, ”beş yıldızlı otel” konforunda tatil imkanı sunuyor.

Köpeklerin 5 yıldızlı keyfi!


A.A.

Ramazan Bayramı tatili nedeniyle il dışına çıkan hayvanseverlerin köpekleri, Güzelbahçe’de 11 dönüm alan üzerinde 4 yıl önce hizmete giren otelde tatil yapıyor. Klimalı ve ısı yalıtımlı kulübelerde misafir edilen köpekler, fiziksel ve ruhsal sağlıkları göz önüne alınarak hazırlanan programlarla eğlenceli vakit geçiriyor. Otelin işletmecisi Bahadır Karabulut, birkaç günlüğüne misafir ettikleri köpeklerin rahat ve güzel vakit geçirmesi için her detayı düşündüklerini belirtti.


Yatakları evden geliyor
Köpekleri teslim alırken, kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlamak amacıyla sahiplerinden köpeğin yatağını, mamasını ve oyuncağını da istediklerini anlatan Karabulut, eşyaları dezenfekte ettikten sonra otele  aldıklarını söyledi. Karabulut, mamalarını yiyen köpeklerin günde iki kere gezdirildiğini, daha sonra da onlarla oyun oynadıklarını dile getirdi. Havuza giren köpekler, müzik eşliğinde masaj oluyor. Sahipleri de internet ortamından köpeklerinin nasıl bir gün geçirdiğini takip edebiliyor.

 

Milliyet Gazetesi

Tasarım & Uygulama : RF